Spoštovani,

V sredo, 19. 6. 2019, bodo imeli učence od 2. do 7. razreda športni dan na bazenu Balnea. Učenci pridejo v šolo kot običajno. Predure, šeste in sedme ure odpadejo.

Ob 8.20 bodo imeli malico, nato bodo odšli na bazen, kjer se bodo učenci razredne stopnje kopali do 11.45, učenci predmetne stopnje pa do 12.15.

S seboj morajo imeti kopalke, brisačo, kremo za sončenje, pokrivalo, pijačo (vodo, ne sladkih pijač), vrečko za mokra oblačila in lahko tudi denar za sladoled.

Po končanem športnem dnevu se bodo učenci vrnili v šolo ter po kosilu odšli domov oziroma nadaljevali s podaljšanim bivanjem. V primeru slabega vremena bo potekal pouk po urniku.

Vstopnina za bazen je 4,95 €, plačali jo boste po položnici. Učenci, katerih starši so zaposleni v Termah Krka Dolenjske Toplice, imajo prost vstop. Prosim, da učenci najkasneje do torka, 18. 6. 2019, o tem obvestijo razrednika.

Za šolske dejavnosti izven šole veljajo Pravila šolskega reda.