Dolenjske Toplice, 30. 10. 2020

Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je osnovnim šolam sporočilo, da je zaradi poslabšanja epidemioloških razmer v državi Vlada RS 30. 10. 2020 sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov. Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je skladno s pristojnostmi izdala sklep, s katerim je določila, da se, zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARSCoV-2, jesenske počitnice podaljšajo do 8. 11. 2020.

Dodali so še, da v kolikor se epidemiološka slika v državi ne bo izboljšala, obstaja možnost, da bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo potekalo na daljavo. Šole in zavode prosijo, da se v tednu »podaljšanih počitnic« na takšno možnost ustrezno strokovno pripravimo.

Želim vam prijetne podaljšane počitnice in praznične dneve, ki so pred vami. Posvetite se tistim stvarem, za katere vam je morda sedaj zmanjkovalo časa. Obenem pa skrbite za svoje zdravje in bodite odgovorni tudi do zdravja tistih, s katerimi boste v stiku.

Vse aktualne informacije bomo še naprej objavljali na spletni šole, zato vas prosimo, da jih redno spremljate.

Ostanite zdravi vi in vaši najbližji.

ravnateljica Andreja Koščak, prof.