Skoči na glavno vsebino

V torek, 15. 6. 2021, smo imeli devetošolci zadnji šolski dan v osnovni šoli. Prejeli smo spričevala ter se še zadnjič skupaj po družili. Devet let, ki smo jih preživeli skupaj, smo proslavili s torto, ki nam jo je spekel naš razrednik  Gašper Štih. Pred odhodom smo se poslovili še od učiteljev. Po zadnjem skupnem razrednem fotografiranju smo učenci, vpisani v zlato knjigo, ravnateljica ter oba razrednika, odšli na obisk h gospodu županu Franciju Vovku. Povedal nam je nekaj o svojih srednješolskih izkušnjah in nas vprašal, kje bomo nadaljevali naše šolanje. Pogovarjali smo se tudi o politiki in poklicih. Župan nam je podelil knjigo z naslovom Dolenjske Toplice v odsevu časa. Po sproščenem in prijetnem druženju smo na koncu skupaj odšli še na pijačo. Prvih devet let našega šolanja je hitro minilo, a nam je ostalo ogromno lepih spominov na osnovno šolo. Do naslednjega dela našega izobraževanja pa bomo uživali na poletnih počitnicah.

Petja Markovič, 9. a

Dostopnost