Med 24. in 30. majem 2021 smo se z našo šolo udeležili projekta Teden umetnosti v šoli in vrtcu 2021, ki ga je objavil Zavod Republike Slovenije za šolstvo. Tema letošnjega Tedna umetnosti v šoli in vrtcu je Moja dežela danes in jutri. Preteklo leto in pol je na svoj način krojilo naš vsakdan in vsi si želimo bolj sproščenega življenja. Z učenci smo v okviru Tedna umetnosti razmišljali o tem, kako se počutimo in česa si želimo v začetku novega šolskega leta. Po razredih smo razdelili barvne listke. Vsak učenec je svoja razmišljanja lahko predstavil preko besed, povedi, verzov, slik, risb, piktogramov … Zbirnik mnenj so kreativno pripeli na pano Erasmus+ projekta KreARTivnost.Tokrat je vsako mnenje štelo in vsaka oblika je bila pravilna.  Na svoj način so lahko napisali, kaj zares mislijo. In tega nam v teh časih manjka, svobodnega mišljenja. Pa ne bomo več pisali, kaj in kako. Fotografije govorijo zase.

mag. Urška Bučar, prof.