Spoštovani starši,

v petek, 12. 5. 2023, bodo izjemoma spremenjene vožnje rednih smeri. Šolska avtobusa bosta zjutraj opravila samo po 1 vožnjo. Avtobus iz smeri Soteska bo vozil samo za čas predure oziroma 1. jutranje vožnje po voznem redu, avtobus iz smeri Uršna sela pa bo vozil samo za čas 2. jutranje vožnje (učenci te smeri ne bodo mogli priti na preduro, če jo imajo, zato bodo imeli opravičeno uro). Odhod domov bo potekal za smer Soteska in Podhosta samo ob 13.20 (učencem vozačem, ki imajo 6. ali 7. uro pouk, bomo izostanek opravičili) in za smer Uršna sela samo ob 14.00.

Vozni red za minibus ostaja nespremenjen.

Za učence 8. razredov je ta dan organiziran dan dejavnosti. Odhod avtobusa izpred šole je ob 6.30, predviden prihod pred šolo ob 14.35. Prosimo, da starši poskrbite za prihod in odhod vašega otroka izpred OŠ Dolenjske Toplice.

Podaljšano bivanje je po razporedu. Starše učencev, ki bodo ostali v šoli po 14.00, prosimo, da poskrbite za njihov odhod domov.

Hvala za razumevanje.