Spoštovani starši,

v četrtek, 16. 9. 2021, vstopamo v Evropski teden mobilnosti, ki se s četrtkom, 23. 9. 2021, nadaljuje še s Praznikom slovenskega športa in Evropskim tednom športa. V teh dveh tednih bomo na šoli organizirali mnogo gibalno-aktivnih dejavnosti. V tem času še posebej spodbujamo učence, da v šolo prihajajo peš ali s kolesom in manj uporabljajo avtobusne ali osebne prevoze staršev.

Aktivnosti začenjamo s »Kolobusom«. Učence od 6. do 9. razreda vabimo, da se na poti v šolo pridružijo učiteljem spremljevalcem na kolesu, v četrtek, 16. 9. 2021, ob 7.30 na začetnih postajah:

• Makute, avtobusna postaja – nadaljevanje Dobindol, Gorenje Sušice – kapelica (tu počakajo učenci iz Verduna), Dolenje Sušice, šola in
  • Podturn, pri Gostilni Štravs – nadaljevanje Sela pri Dol. Toplicah, šola.