V četrtek, 16. 9. 2021 vstopamo v Evropski teden mobilnosti, ki se s četrtkom, 23. 9. 2021 nadaljuje še s Praznikom slovenskega športa in Evropskim tednom športa. V teh dveh tednih bomo na šoli organizirali mnogo gibalno-aktivnih dejavnosti. V tem času še posebej spodbujamo učence, da v šolo prihajajo peš ali s kolesom in manj uporabljajo avtobusne ali osebne prevoze staršev.

V ta namen bomo tudi tokrat izvedli Super jutra, ko bodo učenci prišli v šolo peš ali s kolesom v spremstvu učiteljev.

Na super jutra lepo vabljeni  tudi starši in stari starši, da skupaj z nami pospremite vaše otroke na poti v šolo.

Na posameznih začetnih postajah »Pešbusa« jih bodo pričakali učitelji in se z njimi odpravili proti šoli, kjer bodo izvedli skupinski plesni bodi fit odmor.

Želimo si, da se čim več učencev ta dan peš odpravi v šolo.

Predhodne prijave niso potrebne.

Super jutra – »Pešbus«,  bomo izvajali:

• v ponedeljek, 20. 9. 2021 (za učence 4. in 5. razreda)
  • v torek, 21. 9. 2021 (za učence od 1. do 3. razreda)
  • v sredo, 22. 9. 2021 (za učence od 6. do 9. razreda)

Začetne postaje »Pešbus-a«:

1. Mercator Sela ob 7.30