Ekipno državno tekmovanje v atletiki bo potekalo v četrtek, 14. 10. 2021, v Mariboru. Zbor učencev pred šolo je ob 6.30, odhod avtobusa je ob 6.45. Predviden povratek je ob 17.30. S seboj bodo učenci  vzeli šolsko malico in kosilo. V svojem nahrbtniku pa naj imajo dodatno pijačo (vodo, ne sladke pijače), ter dodaten prigrizek (energijske ploščice, sadje). Oblečeni  in obuti naj bodo športno, povrhu naj ima šolski hoodi (kapucar).

Tekmovanje bo potekalo po določenem covid protokolu, usklajenem z NIJZ. Za udeležbo na tekmovanju je potrebno izpolnjevati pogoj PCT. Za vse učence, ki niso preboleli koronavirusa ali bili cepljeni proti njemu, je dovolj opraviti samotestiranje doma dan pred tekmovanjem, tj. v sredo popoldne.

Čim boljši rezultat je naša skupna želja!

Športni pozdrav!

Igor Kovač