Spoštovani starši,

v torek, 15. 11. 2022, bomo imeli od 16. do 18. ure govorilne ure po predmetih, kar pomeni, da se lahko prijavite na govorilne ure pri posameznih učiteljih, ki učijo vaše otroke.

V spletni učilnici Govorilne ure/Govorilne ure PO PREDMETIH, v razdelku GOVORILNE URE PO PREDMETIH V NOVEMBRU je objavljen razpored govorilnih ur pri učiteljih. Prijavite se z uporabniškim imenom in geslom (AAI prijava), ki jih imajo učenci za vstop v spletno učilnico. Izbran termin pri posameznem učitelju shranite s potrdi izbiro.

Število terminov za izvedbo govorilnih ur je omejeno.

Roditeljski sestanki za 1., 2. in 4. razred

• 1. a in 1. b: ob 16.00 roditeljski sestanek v učilnicah 1. a in 1. b, tema OPISNE OCENE IN OPISMENJEVANJE,  govorilne ure po sestanku, niso potrebne  predhodne prijave.
  • 2. a in 2. b: ob 16.00 roditeljski sestanek v učilnicah 2. a in 2. b, tema BRANJE IN PISANJE, govorilne ure po sestanku, niso potrebne predhodne prijave.
  • 4. a in 4. b: ob 16.00 roditeljski sestanek v učilnicah 4. a in 4. b, tema DELOVNE IN UČNE NAVADE,  govorilne ure po sestanku, niso potrebne predhodne prijave.

Zimski vozni red šolskih avtobusov

Obveščamo vas, da s 15. 11. 2022 prične veljati zimski vozni red šolskih avtobusov.